Strona Główna < Bramy

Bramy garażowe, przemysłowe, ogrodzenia

Wybór bramy Koszalin, rodzaje bram garażowych

Istnieje 5 najczęściej występujących rodzajów bram garażowych:

Brama segmentowa górna - segmenty bramy poruszają się po prowadnicach, a płaszcz bramy chowa się pod sufitem. Jest to obecnie najbardziej optymalne i najczęściej wybierane rozwiązanie;

Brama segmentowa boczna - zasada działania jest taka sama, jak w przypadku bramy segmentowej górnej. Różnica polega na tym, że płaszcz bramy chowa się wzdłuż jednej ze ścian;

Brama uchylna - charakteryzują się prostą budową i łatwym systemem montażu, jest też stosunkowo tania. Działa poprzez podniesienie całego skrzydła bramy do góry, a następnie wsunięcie go pod sufit;

Brama rolowana - brama zrobiona jest z podłużnych lameli, które nawijane są na wał znajdujący się w kasecie nad wjazdem do garażu. Cechuje się wyjątkową szczelnością i wygodą obsługi;

Brama rozwierana - najbardziej tradycyjny model jedno- lub dwuskrzydłowej bramy na zawiasach na bocznych ościeżach. Działa na takich samych zasadach, jak klasyczne drzwi.

Najlepsza brama przemysłowa?

Dla tych z Państwa, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo i potrzebują bramy przemysłowej - posiadamy w ofercie najlepszej jakości bramy Koszalin. Tutaj precyzja i dbałość o szczegóły grają najwyższą rolę. Czym powinna się charakteryzować brama przymysłowa?

Jakość materiałów i zastosowana technologia - zawsze warto sprawdzić, czy brama była testowana w laboratorium. Powinna posiadać odpowiednie atesty i certyfikaty;

Nowoczesne rozwiązania - proszę zwrócić uwagę, czy brama została wyposażona w nowoczesne, przydatne ulepszenia, takie jak: dodatkowe drzwi przejściowe, kratki wentylacyjne czy urządzenia kontroli dostępu;

Bezpieczeństwo - solidna konstrukcja i zabezpieczenia antywłamaniowe są kolejnym elementem, który powinien być zawarty w bramie przemysłowej;

Funkcjonalność i wygoda - brama powinna zajmować jak najmniej miejsca i być wygodna w obsłudze;

Uniwersalność - ważną informacją jest to, czy brama będzie pasowała do Państwa hali, a także jak potem wygląda jej obsługa i konserwacja.

Jak wybrać ogrodzenie?

Jeżeli potrzebujecie Państwo ogrodzenia do swojej posesji prywatnej lub przedsiębiorstwa, zwróćcie uwagę na następujące aspekty:

Czy jest funkcjonalna? Proszę odpowiedzieć sobie na pytanie: Jaką funkcję ma pełnić ogrodzenie? Reprezentacyjną? Zabezpieczającą? Oddzielającą? Dzięki temu wybór od razu się zawęża.

Czy będzie się komponować z otoczeniem? Proszę dobrać ogrodzenie, które razem z budynkiem stanowić będzie ładną, estetyczną całość. Nawet jeżeli z pozoru wydaje się to zbędne, co jakiś czas przydarzają się sytuacje, w których wygląd gra dużą rolę.

W jaki sposób się ją montuje? W zależności od producenta, proces montażowy ogrodzenia może się znacząco różnić. Warto dowiedzieć się jak przebiega, aby zawczasu być przygotowanym.

Czy jest jakościowo wykonana? Pierwsza rzecz, to solidna konstrukcja, druga - odporność na działanie czynników atmosferycznych, takich jak wilgoć, promienie słońca czy niskie temperatury. Należy wziąć pod uwagę wszystkie możliwości.

Jak się ją pielęgnuje? Do domu z ogrodem wybierzecie Państwo inne ogrodzenie, niż do hali produkcyjnej przedsiębiorstwa. W zależności od materiału ogrodzenia, konserwacja będzie się różnić. Proszę uwzględnić koszt finansowy i czasowy późniejszej pielęgnacji.

Bramy Koszalin DomStyl zapewnia szeroki wybór produktów i obsługę klienta na najwyższym poziomie.

Jakie są rodzaje bram garażowych? Czym powinna charakteryzować się brama przemysłowa? Na co zwracać uwagę przy wyborze ogrodzenia posesji? Jeżeli szukacie Państwo odpowiedzi na te i podobne pytania, zapoznajcie się z naszą ofertą bramy Koszalin. Skorzystajcie Państwo z zasobów wiedzy na naszej stronie internetowej lub zadzwońcie i porozmawiajcie z naszym specjalistą.

WIŚNIOWSKI® to ponad 20 lat kompetencji w branży budowlanej. Centrum technologiczno-produkcyjne zapewnia jakość i najwyższe standardy, a stałe doskonalenie personelu, produktów i linii technologicznych przyczyniają się do powstania produktów na najwyższym poziomie.

Firma Wiśniowski we własnym biurze konstrukcyjnym i wydziałach pomocniczych tworzy większość elementów i podzespołów. Wytwarzanie wyrobów na światowym poziomie wymaga stosowania innowacyjnych technologii: automatyzacja produkcji zapewnia powtarzalność i dokładność; efektywne procesy gwarantują utrzymanie konkurencyjnej ceny; najlepsze surowce składają się na najlepszy wyrób. .

Polityka jakości odgrywa wiodącą rolę w działaniach oraz strategii rozwoju firmy WIŚNIOWSKI co zostało potwierdzone Certyfikatem ISO 9001:2008 oraz OHSAS 18001:2007. Wysoka jakość wyrobów oraz usług obok ceny i terminowości, jest dla nas podstawowym celem w dążeniu do utrwalenia opinii zaufanego partnera.


Hörmann Polska sp. z o.o.

Hörmann Polska sp. z o.o. istnieje od 1992 roku. Główna siedziba firmy mieści się w Komornikach pod Poznaniem. Tam, poza biurami centrali, znajdują się też magazyn o powierzchni 5 tysięcy metrów kwadratowych.

Ponadto spółka posiada cztery przedstawicielstwa - Poznań, Warszawa, Sosnowiec i Gdańsk. W sumie firma zatrudnia w nich ponad stu wysoko wykwalifikowanych pracowników. Hörmann Polska sp. z o.o posiada gęstą sieć partnerów handlowych na terenie całego kraju. Zapewnia ona szybki i profesjonalny serwis oraz gwarantuje dogodną, fachową obsługę klienta.

Zapraszamy do kontaktu!

Nasi eksperci z pewnością udzielą Państwu wyczerpujących informacji na temat interesującego Państwa produktu.