Strona Główna < Drzwi

Mamy w ofercie kilka wiodących marek na rynku stolarki otworowej.

Wybór drzwi Koszalin

Odpowiedni dobór drzwi Koszalin to nie tylko kolor i marka. Czynników jest znacznie więcej, a my z miłą chęcią porozmawiamy o nich z Państwem i pomożemy dokonać właściwego wyboru. Przedstawiamy kilka wskazówek dotyczących wyboru drzwi.

Kierunek otwierania
Drzwi nie powinny niczego zasłaniać po otwarciu, np. włącznika światła. W małych pomieszczeniach drzwi powinny otwierać się na zewnątrz. Należy uważać, żeby drzwi położone blisko siebie nie zderzały się ze sobą przy ich jednoczesnym otwarciu.

Wybór ościeżnicy
Nieodłączną częścią drzwi jest ościeżnica, inaczej nazywana framugą. Poza materiałem wykonania trzeba pamiętać o grubości i szerokości, aby pasowała do otworu w mieszkaniu. Trzeba wiedzieć ile centymetrów buforu zachować, aby drzwi były idealnie dopasowane.

Drzwi przylgowe, a bezprzylgowe
Drzwi przylgowe różnią się od bezprzylgowych rodzajem krawędzi. Te pierwsze nachodzą na framugi - jest to klasyczne rozwiązanie, w którym widać zawiasy. Te drugie z kolei całkowicie “wchodzą” w ościeżnicę, tworząc jednolitą płaszczyznę i chowając zawiasy.

Akustyka drzwi
Izolacja akustyczna drzwi opisuje stopień przenikalności dźwięku przez drzwi. Standardowo wynosi 30 dB. Jeżeli wiecie Państwo, że w którymś pomieszczeniu chcecie zapewnić ciszę lub też pragniecie “zamknąć” w nim głośne dźwięki, zalecamy pomyśleć o drzwiach z większą izolacją akustyczną.

DomStyl drzwi Koszalin chętnie opowiemy Państwu więcej na ten temat. Zadzwoń lub napisz do nas.

Wybór drzwi - proste, czy skomplikowane? Przekonajmy się. Proszę spróbować odpowiedzieć na następujące pytania: W jaki sposób dobrać ościeżnicę? Jaka jest różnica pomiędzy drzwiami przylgowymi, a bezprzylgowymi? W jakim kierunku powinny otwierać się drzwi? Jaka jest przeciętna izolacja akustyczna drzwi?

Drzwi Porta

PORTA to 5 fabryk produkujących drzwi, które wybierają miesięcznie właściciele 20 000 polskich domów i mieszkań. 1600 pracowników, bez których sukces firmy nie byłby możliwy. Firma rozwija się dzięki innowacyjnym pomysłom, inspiracjom i zmianom.

Porta ciągle szuka nowych rozwiązań dla drzwi, które są sercem każdego wymarzonego domu. Nowoczesna i zautomatyzowana technologia produkcji cechuje wszystkie fabryki. Dzięki niej firma wyróżnia się nie tylko szerokim asortymentem, ale także możliwością realizacji nawet najbardziej nietypowych zamówień. W szerokiej gamie drzwi każdy znajdzie coś dla siebie.

Drzwi Verte (produkowane są w fabryce Porta)

Nowoczesna marka Verte doskonale wpisuje się w aktualne trendy w stylistyce - poprzez dynamicznie zmieniającą się ofertę odpowiada najbardziej aktualnym potrzebom rynku projektowania pomieszczeń nowoczesnych.

Dzięki połączeniu innowacyjnych technologii z wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem firmy, wysokiej jakości drzwi Verte zachowują bardzo atrakcyjne ceny. Kolekcja Verte spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Drzwi CAL

Zakład Stolarki Budowlanej CAL z siedzibą w Suwałkach istnieje na polskim rynku jako spółka jawna z polskim kapitałem od 1985 roku. Dziś zatrudnia łącznie 120 osób.

Głównym przedmiotem działalności firmy jest produkcja wysokiej jakości drewnianych drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Oferta to zarówno rozwiązania standardowe, jak i modele realizowane w oparciu o indywidualne projekty. Zakład Stolarki Budowlanej tworzy doświadczony zespół specjalistów i pasjonatów, którzy znają się na drewnie.

Drzwi Interdoor

INTERDREX Sp. z o.o. jest firmą produkującą wszelkiego typu drzwi oraz elementy stolarki otworowej stosowane w budownictwie bazujące na obróbce drewna i materiałów drewnopochodnych.

Nowoczesny Design i niepowtarzalne wzornictwo sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie .

Drzwi POL-SKONE

POL-SKONE Sp. z o.o. jest producentem drzwi i okien drewnianych. Powstała w 1990 roku i przez blisko 25 lat swojej działalności stała się jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm branży stolarki budowlanej.

Drzwi Szklane Gipsy Kings

Firma Gipsy Kings to największy w Polsce producent standardowych drzwi całoszklanych i największy w Polsce przedstawiciel firmy DORMA w zakresie okuć do stolarki całoszklanej.

Prostota, elegancja i doskonała harmonia z otoczeniem to podstawowe zalety aranżacji stworzonych przy użyciu drzwi całoszklanych produkowanych przez Gipsy Kings.

Drzwi DRE

DRE to jeden z największych producentów stolarki w Polsce

Oferta obejmuje szeroka gamę drzwi wewnętrznych i zewnętrznych. Firma powstała w 1991 roku produkuje także listwy, fronty meblowe.

Drzwi Intenso

Intenso-doors jest nową na polskim rynku marką oferującą drzwi wewnętrzne. Działa w Polsce od 2006 roku jako dostawca stolarki dla firm deweloperskich i budowlanych.

Początki działalności produkcyjnej sięgają 1999 roku kiedy to rozpoczęto produkcję drzwi drewnianych na rynki Europy Zachodniej. Doświadczenie to nauczyło firmę jak ważne jest elastyczne podejście do wymagań klientów. Ciągły rozwój firmy oraz zwiększenie mocy produkcyjnych przez zakup najnowocześniejszych technologii pozwolił na stworzenie nowej oferty produktowej.

Drzwi Asilo

Producent drzwi marki Asilo – firma Entra istnieje na polskim rynku od 30 lat. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wysokiej liczbie zadowolonych klientów jest cenionym przedsiębiorstwem na krajowym rynku wnętrzarskim.

Asilo to specjalny rodzaj drzwi wewnętrznych, zwanych również fornirowanymi. Ich wykonanie przebiega etapami, przez co końcowy efekt jest najwyższej klasy i spełnia wszelkie wymagania. Materiał, z którego składają się tego typu drzwi drewniane wewnętrzne, pozyskuje się poprzez skrawanie drewna o odpowiedniej średnicy, a następnie łączenie ze sobą otrzymanych warstw. W efekcie otrzymujemy drzwi o wyglądzie łudząco podobnym do modeli wyprodukowanych w całości z naturalnego drewna. Fornirowane drzwi wewnętrzne są połączeniem niebanalnych rozwiązań oraz nowoczesnego designu.

Drzwi Barański

Barański drzwi wewnętrzne i zewnętrzne

Już od ponad 30 lat w głębi Warmii i Mazur tworzymy drzwi klasy premium. Projektujemy je z najwyższą dbałością o wygląd i jakość. Wykorzystujemy prawdziwe drewno, ale chętnie sięgamy także po inne materiały. Znamy się na rzeczy.

Drzwi Parmax

PARMAX to firma produkująca drzwi zewnętrzne premium, wykorzystująca najnowocześniejsze technologie, wyprzedzająca designerskie trendy i co najważniejsze, ciesząca się olbrzymim uznaniem wśród klientów.

Swój prestiż zawdzięcza pedantycznej dbałości o najdrobniejsze detale i precyzji wykonania. Estetyczna elegancja przyciąga spojrzenia, lecz to, co niewidoczne dla oczu – trwałość, funkcjonalność, energooszczędność – jest równie istotne dla doświadczonych ekspertów, którzy nieustannie troszczą się o najwyższą jakość naszych produktów.

Drzwi Erkado

Drzwi to nasz świat. Jesteśmy polskim producentem drzwi wewnętrznych, zewnętrznych oraz akcesoriów drzwiowych z 45 letnim doświadczeniem.

W naszych produktach skutecznie łączymy tradycje rzemieślnicze z najnowszymi rozwiązaniami, dostarczając produkty wykonane z dbałością o każdy, najmniejszy szczegół oraz wykorzystujące innowacyjne technologie.

Drzwi Wikęd

Nowatorska wizja produkcji drzwi zewnętrznych.

Wybierając drzwi WIKĘD otrzymujecie Państwo pewność bezpieczeństwa na długie lata i gwarancję wysokiej jakości wykonania. Firma WIKĘD od momentu założenia w 2002 roku została nagrodzona wieloma prestiżowymi nagrodami, w tym kilkukrotnie tytułami Gazeli Biznesu oraz Diamentów miesięcznika Forbes.

Drzwi Martom

Drzwi są wizytówką naszego domu. Stanowią zapowiedź tego, co jest wewnątrz. Są ambasadorem i równocześnie strażnikiem ogniska domowego. Zanim przekroczy się próg domu, ma się do czynienia właśnie z nimi. To drzwi witają naszych gości.

Pytaliśmy naszych klientów, jakie powinny być idealne drzwi do domu. Przede wszystkim powinny pięknie wyglądać i być wysokiej jakości. To oczywiste. Jeżeli natomiast chodzi o parametry techniczne, to kluczową rolę odgrywa izolacyjność cieplna. Porównaj produkty Martom pod kątem izolacji cieplnej. Wybierz optymalne rozwiązanie dla siebie.

Zapraszamy do kontaktu!

Nasi eksperci z pewnością udzielą Państwu wyczerpujących informacji na temat interesującego Państwa produktu.