Strona Główna < Podłogi

Panele podłogowe są doskonałym sposobem na szybkie i łatwe wykończenie podłogi.

Podłogi i panele Quick Step

Ciągłe badania i innowacje w połączeniu z silną koncentracją na jakości sprawiły, że firma Quick-Step jest jednym z najważniejszych graczy w branży podłóg

Marka przeszła ewolucję od niedrogiej alternatywy dla drewna do kategorii samej w sobie, obejmującej szeroką gamę stylowych podłóg, które można szybko i łatwo ułożyć i utrzymywać w czystości w każdej sytuacji.

Quick Step Livyn: winylowa luksusowa podłoga

Quick-Step Livyn to kolekcja podłóg winylowych łączących luksus, naturalny wygląd drewna lub kamienia... wszystkie praktyczne korzyści.

Stylowe projekty
Podłogi winylowe Livyn dostępne są w szerokiej gamie kolorów i wzorów także w formacie płytek. Miękkie, ciepłe i wodoodporne Livyn jest wyjątkowo cichy i na 100% wodoodporny, co czyni go idealnym do kuchni lub łazienki.

Łatwy w instalacji
Dzięki opatentowanej technologii Uniclic Multifit dla systemu Livyn Twoja podłoga może być zainstalowana w dowolnym miejscu, szybko i łatwo. A ponieważ jest również winylem elastycznym i bardzo cienkim, to możliwa jest instalacja na istniejącej podłodze.

Jakość życia
Górna warstwa z "Scratch" i technologia "Stain Guard" chroni Livyn przed zabrudzeniem, plamami i zarysowaniami. ​​Jest łatwa w czyszczeniu. Ponadto, wszystkie kolekcje Livyn są objęte 20-letnią gwarancją. Wybierz jedną z kolekcji podłóg Winylowych Livyn. Zaufaj sprawdzonej marce QuickStep. Pozwól sobie na luksus i ponadczasowe wzornictwo. Wejdź w nowe trendy .

Podłogi i panele BOEN

Podłogi drewniane naturalne w każdym calu. Idealnie nadaja się na ogrzewanie podłogowe

BOEN ma swoje korzenie w Norwegii, wykwalifikowani pracownicy kultywują tradycję, która mówi o pełnej bliskości i szacunku do natury. Dzięki temu z pełnym zaangażowaniem i pracowitością dbają o surowiec. Wartości Boena ściśle wywodzą się z tradycji, która kreśli odpowiednie zachowania i postawy ludzkie względem przyrody.

Podłogi i panele Balterio - Styl, Jakość, Prostota

Silna marka na rynku podłóg , charakteryzuje się niepowtarzalnym wzornictwem, bogactwem dekorów bardzo zbliżonych do natury.

Jednocześnie parametry użytkowe są bardzo wysokie. Podłoga z powodzeniem stosowana jest w pomieszczeniach użyteczności publicznej.

Deska tarasowa kompozytowa Plastivan Duofuse

Duofuse to nowoczesna technologia wykonania desek, oparta na kompozycie drewnianym, którego walory estetyczne i praktyczne są nie do przecenienia.

Rodzina produktów Duofuse jest liczna i wciąż się rozrasta. Duofuse znajduje zastosowanie w budowie desek tarasowych i ogrodzeń. Ze względu na wysoką odporność stanowi dobry materiał do budowy konstrukcji znajdujących się przez cały rok na zewnątrz.

Podłogi i panele Krono

Od początku istnienia Kronopol inwestuje w rozwój produkcji wyrobów uszlachetnionych, rozwijając park pras do laminowania, postformowania czy formatyzowania.

Wraz z powiększaniem oferty produktowej rozbudowano sieć dystrybucji, zarówno w Polsce, jak i na rynkach zagranicznych. Dzisiaj Kronopol eksportuje swoje produkty do 50 krajów na wszystkich kontynentach. Misją firmy Kronopol jest bycie światowym liderem rynku materiałów drewnopochodnych. Tę pozycję osiąga dostarczając dystrybutorom i klientom innowacyjne, ekologiczne i wysokiej jakości produkty w korzystnych cenach

Podłogi JP PROMIS

W stałej ofercie posiadamy deski lite z dębu, debu czerwonego oraz jesionu.

Produkty te oferujemy zarówno w stanie surowym jak również wykończonym – lakierowane lub olejowane przeznaczone do szybkiego montażu.

Podłogi Arbiton

Arbiton jest ekspertem w dziedzinie dekoracji i wykończenia podłogi.

Oferuje szeroką gamę produktów zapewniających większą trwałość i lepszy komfort użytkowania podłogi oraz poprawę estetyki pomieszczenia. Arbiton to gwarancja wysokiej jakości produktów oraz innowacyjnego podejścia do potrzeb konsumentów.

Podłogi Jawor-Parkiet

Od ponad ćwierć wieku zamiłowanie do naturalnego piękna i dążenie do doskonałości jest tym, co nas inspiruje i wieńczy każde nasze dzieło.

Tworząc podłogi z drewna przyświeca nam cel, aby dodawały one wnętrzom wyjątkowego charakteru. Wierzymy, że dzięki nim każde pomieszczenie zamieni się we wnętrze stylowe, eleganckie, pełne ciepła i luksusu. Przedstawiamy jedną z wiodących marek producentów podłóg drewnianych.

Ponadto w naszej ofercie:

wildwood
 

Zapraszamy do kontaktu!

Nasi eksperci z pewnością udzielą Państwu wyczerpujących informacji na temat interesującego Państwa produktu.